Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Komunikaty

  1. Prośba o zgłaszanie się rodziców, których dzieci posiadają opinie/orzeczenia PPP celem zapisania (ustalenia dogodnego terminu) lub rezygnacji z zajęć korekcyjnokompensacyjnych. Mile widziani także rodzice uczniów nie mających opinii PPP, zainteresowani zajęciami wspierającymi.
  2. Opinie/orzeczenia PPP (oryginały) należy dostarczać do pedagoga szkolnego.
  3. Gorąca prośba/zachęta o zgłaszanie się osób będących w trudnej sytuacji materialnej (zapewniona dyskrecja i chęć pomocy).
  4. Na tablicy obok gabinetu znajdują się informacje na temat świadczeń dla uczniów:
  • wyprawka szkolna (pomoc w formie dofinansowania na zakup podręczników w roku szkolnym 2016/2017 przysługuje wyłącznie uczniom posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego)
  • stypendium szkolne (dochód nie może przekraczać 514,00 zł netto na osobę w rodzinie, wniosek składa się do 15 września 2016 r.)
  • zasiłek szkolny (przysługuje uczniowi znajdującemu się przejściowo w trudnej sytuacji materialnej spowodowanej wystąpieniem zdarzenia losowego, niezależnie od sytuacji dochodowej wnioskodawcy. Z wnioskiem o jego przyznanie należy wystąpić w terminie do dwóch miesięcy od wystąpienia zdarzenia uzasadniającego jego przyznanie)
  • Program „Dzwonek na obiad” (gdy uczeń jest członkiem rodziny, w której łączny średni miesięczny dochód na osobę nie przekracza 800 zł netto, można ubiegać się o sfinansowanie obiadów w szkole w Fundacji „Być Bardziej”. Wnioski należy wysyłać do 15.09.2016 r.)
Szczegóły, wnioski do wypełnienia u pedagoga.